BİZİM HİKAYEMİZ

BİZİM HİKAYEMİZ

Cem Karagülmez Mimar Sinan Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümünden 1999 yılında , Tunay Vardar ise Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur.

2001 yılında beraber CNT İç Mimarlık firmasını kurmuşlardır. Bu firma bünyesinde mağaza, ofis, fuar standı ve ürün tasarımı konusunda 2005 yılına kadar sektörde kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden hizmet vererek, Chanel, Clarins, Guerlian, Calvin Klein gibi markaların büyük mağazaların içindeki satış stand tasarım ve uygulamalarını yaptılar.

Ortaklar 2006 yılında yollarını ayırarak, Cem Karagülmez K Design, Tunay Vardar ise Best Vizyon Design firmasını kurup sektörde çalışmalarına devam etti.

Karagülmez ve Vardar yeniden 2013 yılında Rumeli İç Mimarlık firmasını kurarak ortak olarak çalışmaya başladılar. Bu dönemden itibaren özellikle İstanbul merkezli çanta, ayakkabı ve tekstil firmaları için mağaza tasarım ve uygulama işlerine ağırlık vererek Petek Saraciye, OUNO Service, Bestello Ayakkabı, Trendy Topuk, Mali Kuaför, Marin Cafe, Matmazel Çanta, Rino Kemer, Angelina Jones, Romano Botta, Secret Zone, Nalbant/Divum Ayakkabı gibi markaların şehir içi ve şehir dışında ofis ve AVM Mağazaları için konsept dizayn ve/veya uygulama işlerini üstlendiler. Perakende sektörü dışında 262 Towers(İzmit), Gisbir Hastanesi, Gold Davet ve Toplantı Salonu(Çorlu) gibi işletmelerin ofis tasarım ve uygulamalarına da devam ettiler. Halen perakende sektörü mağaza, ofis ve otel iç dizayn uygulama çalışmalarını sürdürmektedirler.

2013’ten beri


173 mutlu müşteri


41 bitmiş proje

OFİSİMİZ

EKİBİMİZ

Kurucu Ortak

CEM KARAGÜLMEZ

İÇ MİMAR VE ENDÜSTRİYEL TASARIMCI

Kurucu Ortak

TUNAY VARDAR

UYGULAMA VE İŞLETME YÖNETİCİSİ

REFERANSLAR

İş Ortağımız Olmak İster misiniz?